Uitslagen 10 EM 2012 per klasse

Nr. Startnr Naam Woonplaats Vereniging/Woonplts Categorie Tijd
             
1 252 Stanislas Talonsti Voorburg AV Sparta 16M18 53:25
2 959 Arjen van Hoeve Den Haag AV Sparta 16M18 1:00:07
3 6 Arco Poot De Lier Olympus '70 16M18 1:01:54
4 256 Wijnand Fransen Maassluis Maassluis 16M18 1:03:48
5 31 Joeri Smit Delft Delft 16M18 1:07:31
6 86 Arjen Stroo Rotterdam Rotterdam 16M18 1:10:17
7 58 Arie Boers s-Gravenzande s-Gravenzande 16M18 1:11:07
8 266 Pascal van den Bosch Den Haag Den Haag 16M18 1:11:34
9 38 Arthur Eeuwijk Maassluis Maassluis 16M18 1:12:16
10 156 Sander Van Assen s-Gravenzande Olympus '70 16M18 1:12:38
             
1 52 Marc Meeder Schiedam AV Waterweg 16M35 57:43
2 386 Marc Rotsaert Schiedam AV De Koplopers 16M35 57:45
3 956 Rene v.d. Stap Honselersdijk Haag Atletiek 16M35 58:29
4 976 Mattijs van Dulkenraad Den Haag AV Sparta 16M35 1:00:50
5 64 Stephan Persoon Naaldwijk Naaldwijk 16M35 1:00:58
6 51 Jack 't Hoen B. en Rodenrijs De Kieviten 16M35 1:03:22
7 5 Spas Gueorguiev Den Haag Ophorst Runners 16M35 1:04:07
8 461 Stefan van den Berg Naaldwijk Santinrunners 16M35 1:04:14
9 37 Corne Verhoeven werkendam altena road runners 16M35 1:04:27
10 104 Rene Keijzer De Lier Olympus '70 16M35 1:05:10
             
1 228 Danny van Wijk Hellevoetsluis AV Pallas `93 16M40 58:46
2 417 Jan van Hoeven De Lier Olympus '70 16M40 59:16
3 116 Gregory Bazalgette Delft Delft 16M40 1:01:21
4 993 Piet de Jong Naaldwijk Santini Runners 16M40 1:02:43
5 32 Paul Dekkers Zoetermeer Zoetermeer 16M40 1:04:11
6 2 Gert Jan Smit Den Haag The Hague Road Runners 16M40 1:04:22
7 359 Michel Boer s-Gravenzande Olympus '70 16M40 1:05:58
8 433 Johan van Schilt De Lier Loopgroep PK 16M40 1:08:23
9 996 Marcel de Brabander Honselersdijk Ophorst Runners 16M40 1:08:28
10 50 Ron Tuk Delft KV Fortuna 16M40 1:09:09
             
1 998 Gerard de Lange Maassluis AV Waterweg 16M45 58:24
2 985 Robbert Tjoa Leiden Haag Atletiek 16M45 1:00:40
3 431 Gerard Droog Rotterdam Rotterdam Atletiek 16M45 1:00:48
4 46 Fred Louter Maasland AV Waterweg 16M45 1:00:53
5 24 Jan van der Meer Poeldijk Olympus '70 16M45 1:00:55
6 957 Thomas White Hellevoetsluis Pallas '93 16M45 1:02:15
7 352 PC Jansen De Lier Olympus '70 16M45 1:02:27
8 55 Marius Schwartz Delft De Koplopers 16M45 1:04:12
9 259 Hans Overbeek Polsbroek Polsbroek 16M45 1:04:52
10 374 Ton Harland Den Haag Haag Atletiek 16M45 1:05:33
             
1 991 Hans Bos Rotterdam Rotterdam Atletiek 16M50 1:00:14
2 220 Amriet Oemraw Bergschenhoek Rotterdam Atletiek 16M50 1:00:52
3 57 Harry Suyker Den Haag AV de Koplopers 16M50 1:02:34
4 56 Rut Zoutman Monster Olympus '70 16M50 1:03:39
5 1000 Ruud de Vette Hellevoetsluis Pallas '93 16M50 1:03:45
6 975 Wim de Jong s-Gravenzande Olympus '70 16M50 1:05:20
7 3 Hugo v.d. Ende Den Hoorn Den Hoorn 16M50 1:07:17
8 414 Max van Dorsten Honselersdijk Veteranen Nederland 16M50 1:07:59
9 477 Willem Willemsen s-Gravenzande Olympus '70 16M50 1:08:53
10 966 Wim Schleicher Rotterdam Rotterdam 16M50 1:10:53
             
1 979 Wim Wubben Monster Olympus '70 16M55 1:04:24
2 145 Kees Voogt Bergschenhoek De Kieviten 16M55 1:04:44
3 360 Jan Willem Rijke Delfgauw AV De Koplopers 16M55 1:06:59
4 981 Fep v.d. Ende Monster Santini Runners 16M55 1:08:19
5 432 Balcha Guddissa Den Haag AV Sparta 16M55 1:10:10
6 22 Joop Verkade Maassluis Maassluis 16M55 1:12:17
7 41 Aad van Schie Honselersdijk Olympus '70 16M55 1:12:41
8 84 Leo Valstar Monster Olympus '70 16M55 1:12:48
9 29 Kees Debie Delft Renergie 16M55 1:13:54
10 989 Fred Rodewijl Rijswijk Rijswijk 16M55 1:14:44
             
1 48 Paul Streep Capelle aan den IJssel PAC 16M60 1:05:36
2 7 Ron Koorevaar Berkel & Rodenrijs De Koplopers 16M60 1:07:42
3 351 Cees Wubben Naaldwijk Olympus '70 16M60 1:08:08
4 152 Rob Barendregt Den Haag AV Sparta 16M60 1:09:08
5 297 Piet van Schie Kwintsheul Olympus '70 16M60 1:11:02
6 994 Anton van Spronsen Monster Santini Runners 16M60 1:11:48
7 14 Aad Gankema s-Gravenzande Olympus '70 16M60 1:12:16
8 238 Leo Snijders Capelle ad IJssel Capelle aan den IJssel 16M60 1:16:12
9 383 Jacques Merx Voorburg The Hague Road Runners 16M60 1:17:28
10 28 Paul Slijpen Den Haag The Hague Road Runners 16M60 1:17:37
             
1 381 Renata Haring Numansdorp Rotterdam Atletiek 16V18 1:02:45
2 358 Marlies Jongerius Wateringen Olympus '70 16V18 1:03:50
3 162 Petra Sloots Brielle Pallas '93 16V18 1:06:44
4 172 Sabina Zanetta Den Haag Ophorst Runners 16V18 1:10:26
5 173 Willeke v.d. Groep Delft Delft 16V18 1:12:36
6 176 Kim van Herk Honselersdijk Olympus '70 16V18 1:16:58
7 472 Judith Poot Maassluis Ophorstrunners 16V18 1:17:30
8 192 Floor Mauritz Naaldwijk Olympus '70 16V18 1:18:09
9 165 Romy v.d. Meer s-Gravenzande Roelrunners 16V18 1:18:40
10 232 Marjolijn Spoorenberg Amsterdam Amsterdam 16V18 1:18:47
             
1 195 Anita Kleijweg De Lier De Lier 16V45 1:08:13
2 224 Angeli de Koning Maasland Thof running 16V45 1:08:51
3 193 Corina Voorn Den Hoorn De Koplopers 16V45 1:09:02
4 181 Monique Weening Delft Veteranen Nl. 16V45 1:12:05
5 190 Yvonne van den Berg Naaldwijk Olympus '70 16V45 1:12:36
6 174 Ellen Grimbergen Naaldwijk Olympus '70 16V45 1:12:48
7 179 Frederika Welle Donker Delft AV Fortuna 16V45 1:17:25
8 460 Jolanda Ammerlaan Maasland Thof 16V45 1:18:18
9 167 Marjolein Paling Den Hoorn De Koplopers 16V45 1:18:57
10 177 Anja Boks Naaldwijk Olympus '70 16V45 1:19:42